Facebook

Job i NG

Vi kan altid bruge flere instruktører i Nivå Gymnastikforening

Læs mere her.

 

Test

 

Byd velkommen til Nana, som er vores nye aktivitetskoordinator og barselsvikar for Suna.

 

Nana skal primært stå for drift af foreningen samt gymnastikundervisning af skole- og institutionsbørn. Derudover bl.a. undervise foreningens konkurrencehold, koordinering af begivenheder, planlægning af breddesæson, kommunikation til medlemmer og instruktører, pressekontakt, events og ansættelser.

 

Nana er 28 år og fra Gladsaxe. Hun har i flere år været instruktør i Nivå GF og har selv gået til idrætsgymnastik og teamgym i mange år. Nana har desuden bestået alle niveauer som dommer i Teamgym og kan dømme alt lige fra aspirantrækken til Liga.

 

Nana har de sidste par år færdiggjort sin uddannelse som bygningskonstruktør og været på barsel med sin datter.

 

Nivå GF glæder sig til samarbejdet med Nana