Facebook

Job i NG

Vi kan altid bruge flere instruktører i Nivå Gymnastikforening

Læs mere her.

Brænder du for gymnastikkens muligheder i Fredensborg Kommune, så er det nu, du skal komme ud af busken!

Nivå Gymnastikforening har nedsat en projektgruppe, der skal arbejde for at få bygget ”Gymnastikkens Hus” i Fredensborg kommune.

Vi har både behov for mange frivillige til løsning af konkrete opgaver af forskellig overskuelig størrelse og nogle få dedikerede til at sidde med i projektgruppen. Projektgruppens arbejde forventes at komme til at vare noget tid, og inden du melder dig til en post i projektgruppen, er det vigtigt, at du beslutter, om du har lysten og tiden til at arbejde seriøst i projektgruppen i de kommende år.

Meld dig til formand Anders Thorup Jensen pr. mail(Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.) og skriv, hvilke kompetencer du kan tilføre projektarbejdet, og hvad du kunne tænke dig at hjælpe med.

Den endelige struktur og organisering af arbejde samt projektgruppens medlemmer bliver meldt ud på et senere tidspunkt.